You are currently viewing Koncert – Muzyczna Podróż w Świat Vaya Con Dios

W sobotę 24 lutego o godz. 19.00 zapraszamy do sali widowiskowej przy Świerkowej 1 na koncert Muzyczna Podróż w Świat Vaya Con Dios w wykonaniu Ani Krysiak z zespołem.

Skład Zespołu:
Ania Krysiak – Wokal – zdolna i charyzmatyczna wokalistka o ciemnej barwie głosu, Ania Krysiak przeniesie Państwa w świat emocji i melodyjnych historii.
Mariusz Maj vel Manito – Gitara Rytmiczna – znany również jako Manito, to mistrz gitary rytmicznej. Jego umiejętności wprowadzą doświadczony groove i rytm, nadając naszej muzyce niepowtarzalny charakter.
Andrzej Brzózka – Gitara Prowadząca – utalentowany gitarzysta prowadzący, dostarczy niesamowitych solówek, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika muzyki.
Marek Gul – Gitara Basowa – odpowiedzialny za niskie tony, Marek Gul na gitarze basowej zapewni solidne fundamenty dla naszego muzycznego przedstawienia.
Wojciech Kidoń – Perkusjonalia – mistrz perkusjonaliów, dodaje dynamiki i pulsującego rytmu, co sprawi, że każdy utwór nabierze dodatkowej energii.

Szeroki repertuar oparty na utworach kultowego zespołu Vaya Con Dios, który włącza w sobie zarówno dynamiczne, jak i melancholijne kompozycje. To muzyczna podróż, która zaspokoi gusta każdego słuchacza. Usłyszycie Państwo takie utwory jak: Don’t Cry for Louie, Just a Friend of Mine, Nah Neh Nah czy Puerto Rico.

PROJEKT „Muzyczna Podróż w Świat Vaya Con Dios” to gwarancja doskonałej rozrywki i niezapomnianych wrażeń muzycznych. Bądźcie gotowi na niezwykłą podróż przez świat muzyki Vaya Con Dios!

Miejsce: CKiIO Podkowa Leśna, ul. Świerkowa 1

Bilety: https://bilety.io/7jl9w