PROJEKTORNIA | STUDIO NAGRAŃ & SALA PRÓB

W dawnych pomieszczeniach projektorni kinowej na tyłach budynku przy Świerkowej 1 Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich zrealizowało profesjonalne Studio Nagraniowe połączone z Salą Prób. Celem projektu było stworzenie miejsca pracy twórczej dla mieszkańców Podkowy ze szczególnym uwzględnieniem muzykującej młodzieży. Oferujemy Salę Prób wraz z profesjonalnym wyposażeniem oraz Studio Nagrań. Oddajemy do Waszej dyspozycji nowe miejsce spotkań na kulturalnej mapie Podkowy.

STUDIO NAGRANIOWE

W Studio można nagrać i zmontować materiał muzyczny, wziąć udział w warsztatach produkcji dźwięku i innych zajęciach muzyczno – technicznych. Studio jest miejscem artystycznych interakcji, warsztatów, szkoleń, profesjonalnej pracy z dźwiękiem. To idealne miejsce do nagrań wokalu, nagrań lektorskich, gitar akustycznych lub elektrycznych.

Inicjatorem i pomysłodawcą projektu Studia oraz naszym studyjnym realizatorem dźwięku jest Piotr Piotu Kuśmierczyk, lokalny muzyk i lider formacji hiphopowej 2Jang, który przyszedł do nas z tym pomysłem. To dzięki jego pracy i determinacji oraz naszemu przekonaniu, że to świetna sprawa, udało się zrealizować tę oddolną inicjatywę obywatelską. Wyremontowaliśmy dawne pomieszczenia projektorni kinowej, a Piotr metodą DIY wyposażył i zaaranżował akustycznie studio. My dokupiliśmy sprzęt. Inicjatywę wsparł również lokalny przedsiębiorca Michał Schubert z firmy Musictoolz Sp. z o.o., który od dawna korzysta z naszej Sali Prób.

—————————————————————————————————-

Wyposażenie: Shure SM57 x2, Rode M5 (Para), Fostex MC10 (Para), Shure PG58 x2 , Zestaw SAMSON 8 Kit, Monitory KRK RP7 G4, Monitory Presonus eris E5, Interface focusrite 18i20, Mikrofon pojemnościowy Se2300, Mikrofon pojemnościowy rode nt1A (z realizatorem). Studio nie jest wyposażone w komputer.

Cennik: Dla mieszkańców Podkowy opłaty wyniosą 20 zł /h, pozostali użytkownicy skorzystają z niego na zasadach komercyjnych (25 zł/h). Wynająć można samo Studio + za dodatkowe 25 zł /h wynająć profesjonalnego realizatora dźwięku.

Kontakt: Jeśli chcesz zamówić sesje z realizatorem napisz e-mail bezpośrednio do realizatora i umów się na wybrany termin: [email protected]. Jeśli chcesz wynająć studio wybierz termin, w którym ma się odbyć wynajem i napisz e-mail: [email protected]

Adres: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, ul. Świerkowa 1 (wejście od ul. Iwaszkiewicza).

REGULAMIN

Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie 22 758 94 41 / mailowo: [email protected]

_________________________________________________________________________________

SALA PRÓB

Masz zespół, chcesz go założyć? Grasz na gitarze lub perkusji? Szukasz miejsca gdzie grać? Zapraszamy do wypełni wyposażonej sali muzycznej, w której możesz wraz ze swoim zespołem i regularnie ćwiczyć. Sala przeznaczona jest dla muzyków, którzy nie mają wysokich wymagań akustycznych i sprzętowych.

—————————————————————————————————-

Wyposażanie: wzmacniacze gitarowe, wzmacniacz basowy, mikrofon z nagłośnieniem, perkusja.

Cennik: Dla mieszkańców Podkowy Leśnej pojedyncze wejście – 20 zł/h | karnet – 50 zł/miesiąc (2 razy w tyg. do 3h).
Pozostali użytkownicy:
Pojedyncze wejścia – 50 zł/h, 75 zł/2h, 150 zł/5h, 250 zł/8h
Karnety: 250 zł/miesiąc (1 raz w tyg. do 2h) | 350 zł/miesiąc (2 razy w tyg. do 3h) | 500 zł/miesięcznie (karnet open – własny klucz i elastyczne godzin).
Wynająć można samą salę prób + za dodatkowe 25 zł /h wynająć profesjonalnego realizatora dźwięku.

Kontakt: Jeśli chcesz zamówić sesje z realizatorem napisz e-mail bezpośrednio do realizatora i umów się na wybrany termin: [email protected]. Jeśli chcesz wynająć salę prób wybierz termin, w którym ma się odbyć wynajem i napisz e-mail: [email protected].

Adres: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, ul. Świerkowa 1 (wejście od ul. Iwaszkiewicza).

REGULAMIN

Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie 22 758 94 41 / mailowo: [email protected]

_________________________________________________________________________________

Materiały do pobrania

POBIERZ REGULAMIN

Podpisując kartę zgłoszeniową akceptujesz regulamin koniecznie się z nim zapoznaj.

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print