Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej

O NAS

Kim jesteśmy?​

CKIIO_logo_a_8

Jesteśmy samorządową instytucją kultury powołaną w roku 2008 przez Radę Miasta Podkowa Leśna. Nasz zespół liczy 10 osób. Dysponujemy dwoma budynkami, które udostępniamy mieszkańcom Podkowy w ramach naszej oferty programowej. Na naszą podstawową działalność otrzymujemy dotację celową, ale pozyskujemy także dodatkowe środki zewnętrzne oraz prowadzimy działalność komercyjną.

Misja

Naszą misją jest wzmacnianie wspólnoty lokalnej poprzez inspirowanie, wspieranie działań oddolnych i edukację kulturalną mieszkańców Podkowy, by świadomie uczestniczyli w kulturze i współtworzyli swoją „małą ojczyznę”.

Z kim, dla kogo i jak pracujemy?

Współpracujemy z lokalnymi partnerami takimi jak: instytucje kultury i oświaty, organizacje pozarządowe, parafia, wolontariusze, grupy nieformalne, lokalni liderzy, osoby indywidualne.  Mieszkańcy nie tylko uczestniczą w proponowanych zajęciach, ale kreują własne działania np. podczas naszej flagowej imprezy „Otwarte Ogrody”. Staramy się, aby proponowane przez nas aktywności umożliwiały rozwój potencjału wszystkim, niezależnie od indywidualnych zdolności. Jesteśmy otwarci na dialog i spotkanie, bo kultura to świetna płaszczyzna do budowania mostów ponad podziałami.  

Co konkretnie robimy?

Dlaczego to robimy? Bo…

STRATEGIA ROZWOJU

STATUT

SPRAWOZDANIA

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print