You are currently viewing <strong>REFLEKTOR w Podkowie Leśnej </strong>

W niedzielę 27 listopada zapraszamy na koncert duetu Reflektor z zespołem w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album „Tętno 92/95”. Początek o godz. 18.00 na scenie przy Świerkowej 1. Wstęp wolny.

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości.

W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 80 i 90. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe.

Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości. Debiutancki album zespołu „Tętno 92/95” to materiał eklektyczny, który łączy w sobie zarówno cięższe, jak i lżejsze brzmienie.

Koncertowy skład zespołu: Mateusz Michalski (wokal), Łukasz Wierzchosławski (gitara), Filip Luśnia (syntezatory), Maciek Ślusarski (bas), Olaf Parfianowicz (bity/sample).

Debiutancki album projektu Reflektor „Tętno 92/95” ukazał się 7 kwietnia 2022 roku. Na krążku znajduje się 10 utworów, utrzymanych w stylistyce synthpopu, z elementami pop-rockowymi.

Autorem muzyki jest Łukasz Wierzchosławski, natomiast wokalistą i autorem tekstów Mateusz Michalski. Płyta została wyprodukowana przez Michała Wrzosińskiego, zaś wydawcą jest Popcorn Records.