You are currently viewing TEATR I MY: „Sokrates w piaskownicy” – spektakl dla dzieci

W pierwszą niedzielę września zapraszamy na scenę przy Świerkowej 1 na spektakl dla dzieci "Sokrates w piaskownicy" w wykonaniu Teatru Małe Mi. Początek o godz 14.00. Wstęp wolny.

„Sokrates w piaskownicy” to spektakl poruszających tematy uniwersalnych wartości, zachowań i emocji, które towarzyszą nam w życiu.

Przedstawienie dla dzieci, rodziców, dziadków i opiekunów powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce w ramach Stypendium MKiDN 2019.


Spektakl składa się z sześciu etiud, każda z nich jest odrębną, misternie opracowaną formą teatralną z profesjonalnie przygotowaną scenografią, muzyką, piosenkami. Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo rozmawiają na takie tematy jak: Miłość i Złość, Odwaga i Strach, Zabawa i Nuda, Dzieci i Dorośli, Piękno i Brzydota, Szczęście i Nieszczęście.
Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, co jest przecież świetną zabawą. Wspólne fascynujące poszukiwania, zbliżają nas do siebie i pokazują, że w odwiecznym poszukiwaniu wartości i sensu nie jesteśmy sami.


Spektakl dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Występuje: TEATR MAŁE MI.
ul. Świerkowa 1, Podkowa Leśna
Wstęp wolny!
Współpraca: Ośrodek Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej