You are currently viewing Amy Winehouse. Moja historia – koncert Anna Krysiak Trio

W sobotę 18 maja o godz. 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej przy Świerkowej na koncert Trio Anny Krysiak inspirowany twórczością Amy Winehouse. Bilety: 40 zł / 30 zł do nabycia na portalu Biletyna.pl

Projekt ma charakter widowiska słowno-muzycznego. Oprócz utworów Amy Winehouse uczestnicy wydarzenia usłyszą wiele nieoczywistych ciekawostek z jej życia oraz będą mieli okazję zapoznać się z utworami, które były inspiracją w jej twórczości takich artystów jak: Aretha Franklin, Frank Sinatra czy zespół The Ronettes.

Skład Zespołu:
Ania Krysiak – Wokal – zdolna i charyzmatyczna wokalistka o ciemnej barwie głosu, Ania Krysiak przeniesie Państwa w świat emocji i melodyjnych historii.
Mariusz Maj vel Manito – Gitara Rytmiczna – znany również jako Manito, to mistrz gitary rytmicznej. Jego umiejętności wprowadzą doświadczony groove i rytm, nadając naszej muzyce niepowtarzalny charakter.
Kuba Waszkiewicz – absolwent renomowanych uczelni muzycznych, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Jego wszechstronne umiejętności klawiszowe sprawiają, że doskonale komponuje się z różnorodnymi gatunkami muzycznymi.