You are currently viewing Warsztaty z technologii malarstwa

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty z technologii malarstwa, które odbędą się w dniach 23-24 marca 2024 r., w godz. 10:00-16:00. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych.

WARSZTATY Z TECHNOLOGII MALARSTWA

Na zajęciach nauczymy się profesjonalnych technik malarskich począwszy od naciągania płótna na krosno, przeklejanie i gruntowanie płótna. Nauczymy się robić samodzielnie różne grunty pod różne techniki na płótno i na deski. Na kolejnych zajęciach poznamy media, spoiwa i rozcieńczalniki i zaczniemy malować na przygotowanych wcześniej blejtramach. Poznamy techniki starych mistrzów i techniki malarstwa współczesnego. W programie są techniki olejne, temperowe i woskowe, przygotowanie gruntów na płótno i deskę. Cały plan warsztatów obejmuje praktyczną wiedzę jaką otrzymują studenci Akademii Sztuk Pięknych podczas dwóch lat zajęć z technologii malarstwa.

Pierwsze dwudniowe warsztaty obejmują przygotowanie blejtramów (naciąganie płótna na krosno, przeklejanie, przygotowanie gruntu i nakładanie gruntu na płótno).

Każdy z uczestników warsztatów przynosi swój zeszyt, długopis i jeśli posiada: taker z szywkami. W koszt zajęć wliczone są materiały do wykonania blejtramu.

ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/55290

Koszt: 300 zł/osoba
Opłaty należy dokonać przelewem tradycyjnym na konto bankowe **59 1240 6348 1111 0011 0207 3981** (w tytule przelewu podając: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa opłacanych warsztatów).

Miejsce: CKiIO Podkowa Leśna, Pałacyk Kasyno, ul. Lilpopa 18