You are currently viewing EKO-gra rodzinna „CHROŃ PLANETĘ”

W sobotę 23 września zapraszamy na Eko-grę rodzinną „Chroń Planetę!”, która odbędzie się na terenie wokół Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy. Start gry – godz. 11.00. Wstęp wolny. Wydarzenie organizowane w ramach Pikniku Ekologicznego, którego głównym organizatorem jest Miasto Podkowa Leśna.

Zapraszamy do zapisów do piątku 22 września – z podaniem nazwy swojej drużyny, bez podawania nazwisk, mailowo na adres: [email protected] lub w sobotę 23 września osobiście na starcie gry!

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów, słowem wszystkich, którzy interesują się ekologią, a los naszej Planety leży im na sercu. Przyda się też znajomość flory i fauny Podkowy. Na starcie dobieramy się w drużyny – rodzinne lub przyjacielskie. Drużyna może liczyć maksymalnie 5 osób. Już teraz wymyślcie nazwę swojej drużyny, żeby nie tracić cennych minut na starcie.

Uczestnicy będą mieli do wykonania w czasie około 1 godziny różne zadania związane z ekologią i przyrodą Podkowy. Zadania będą punktowane. Przewidziane są atrakcyjne nagrody! Rozdanie nagród – około godziny 13