You are currently viewing Rodzinny spacer leśny „Poznaj Młochowski Las”

Zapraszamy na kolejny spacer leśny w ramach projektu "Mogę więcej"! Spotykamy się w niedzielę 24 września o godz. 11.00 na skrzyżowaniu ulic Prusa i Krasińskiego na granicy Młochowskiego Lasu. Spacer poprowadzi dr Tomasz Figarski ze Stowarzyszenia Przyrodników Ostoja. Wstęp wolny.

Spacer ma charakter edukacyjny i jest zaplanowany z myślą o rodzinach z dziećmi w wieku 5-12 lat. Udział w spacerze jest bezpłatny!

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej: https://forms.gle/kX6QnHEaiRjK91jT6
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Spacer jest częścią projektu „Mogę więcej – warsztaty edukacyjne” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza i finansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

W ramach projektu „Mogę więcej” dzieci i rodzice/opiekunowie z powiatów grodziskiego, pruszkowskiego, piaseczynskiego, nowodworskiego i warszawskiego zachodniego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych cyklach zajęć!
Partnerami wydarzenia są Stowarzyszenia Przyrodników Ostoja, Towarzystwo Przyjaciół Miasta Ogrodu Podkowa Leśna oraz Lokalna Grupa Działania Zielone Sąsiedztwo.
Organizatorami spaceru są: Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Federacja Mazowia oraz Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich