You are currently viewing PROJEKTORNIA – Studio Nagraniowe & Sala Prób

PROJEKTORNIA – Studio Nagraniowe & Sala Prób ruszyło. Poniżej znajdziecie kalendarz zapisów. Próbujcie w Sali Prób, nagrywajcie w Studiu Nagraniowym. 

link do kalendarza:

 https://calendar.google.com/calendar/u/0/r/day/2023/7/26 

Jak wynająć studio?

1. sprawdź w kalendarzu termin czy nie jest już zajęty, wszystkie terminy rezerwujemy z tygodniowym wyprzedzeniem lub możliwe zbliżony 

2. Napisz do nas po przez fb lub mail datę i liczbę godzin do rezerwacji (mail; [email protected])

3. Zrób przelew na podane przez nas konto i przyjdź na umówiony termin (podczas pierwszego wynajmu konieczność podpisania umowy)

Jak umówić sesje z realizatorem?

1. Napisz do nas na fb lub mail ustalimy termin oraz szczegóły sesji. (mail; [email protected])

2. Zrób przelew na podane konto wyślij potwierdzenie

3. Widzimy się na sesji

W razie pytań zapraszamy pisać komentarze na wszystkie odpowiemy

Inicjatorem i pomysłodawcą projektu Studia oraz naszym studyjnym realizatorem dźwięku jest Piotr Piotu Kuśmierczyk, lokalny muzyk i lider formacji hiphopowej 2Jang, który przyszedł do nas z tym pomysłem. To dzięki jego pracy i determinacji oraz naszemu przekonaniu, że to świetna sprawa, udało się zrealizować tę oddolną inicjatywę obywatelską. Wyremontowaliśmy dawne pomieszczenia projektorni kinowej, a Piotr metodą DIY wyposażył i zaaranżował akustycznie studio. My dokupiliśmy sprzęt. Inicjatywę wsparł również lokalny przedsiębiorca Michał Schubert z firmy Musictoolz Sp. z o.o., który od dawna korzysta z naszej Sali Prób.

Oddajemy do Waszej dyspozycji nowe miejsce spotkań na kulturalnej mapie Podkowy. Studio ma docelowo na siebie zarabiać, być miejscem artystycznych interakcji, warsztatów, szkoleń, profesjonalnej pracy z dźwiękiem. Zyski chcemy w pierwszej kolejności reinwestować w sprzęt.

Studio można wynająć za 25 zł/h, z Kartą Podkowianina za 20 zł/h, a dodatkowo wynająć realizatora dźwięku za kolejne 25 zł/h.

Zapraszamy do kontaktu:

Piotr Kuśmierczyk – realizator dźwięku, koordynator Studia [email protected]
Maciej Koszewski ([email protected]) – opiekun Studia z ramienia CKiIO

Znajdziesz nas też na FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100094357837708