You are currently viewing Spektakl teatralny „Szelmostwa Lisa Witalisa”

W niedzielę 25 czerwca o godz. 12:30 zapraszamy na spektakl teatralny dla dzieci "Szelmostwa Lisa Witalisa" w wykonaniu O! Teatr. Wstęp wolny!

Lis Witalis to szelma jakich mało. Czego to ten zwierz nie obieca by zdobyć to, na co przyjdzie mu ochota. A to niedźwiedzia przekona by do myśliwego po zapasy jedzenia się udał, a to pod pozorem nakarmienia głodujących zwierząt, placków ze śniegu napiecze. A nawet przekona mieszkańców lasu by na prezydenta go wybrały. Szczyci się swoim długim, puszystym ogonem, nie mniej niż sprytem i inteligencją. Wykorzystując ufność, łatwowierność, a niekiedy i naiwność napotkanych stworzeń spełnia sam swoje zachcianki. Ci, którzy chcą coś zdobyć bez wysiłku niech się strzegą jego dobrych rad. Ale i lisowi przyjdzie w końcu ponieść zapłatę za swe niecne poczynania.

Musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Spektakl muzyczny z planem mieszanym, autorską muzyką i piosenkami.

Miejsce: CKiIO Podkowa Leśna, ul. Lilpopa 18 – plener przed Pałacykiem Kasyno. W przypadku złej pogody spektakl odbędzie się w sali widowiskowej przy Świerkowej 1. Organizatorzy: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, Ośrodek Pomocy Społecznej.