You are currently viewing Lena Oczkowska. 066_numbers. Rysunki

Galeria Mimochodem zaprasza na wystawę rysunków Leny Oczkowskiej (aka 066_numbers), którą do 15 czerwca można oglądać na rogu ul. Modrzewiowej 47 i Jana Pawła II.

Tradycyjnie już pierwsza wystawa w roku jest autorstwa osoby bardzo młodej. Nie jest to jednak debiut, część z Państwa miała już okazję obejrzeć prace Leny Oczkowskiej w Pałacyku Kasyno Chcemy jednak, by te niezwykłe rysunki, wręcz proszące się, żeby ktoś dopisał do nich równie interesujący utwór literacki – trafiły także do szerszej publiczności.

Lena Oczkowska urodziła się w 2006 roku w Warszawie, mieszka w Żółwinie. Tworzy ilustracje, rysunki tuszem i markerami, a od niedawna również prace malarskie w technice olejnej. Publikuje w Artzinach: Stoner Polski, Gazeta Musi Się Ukazać, Entheoscope, Revolution Publication. W 2022 roku zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Teen Art Award w kategorii Grafika.
Wystawa pokazuje rysunki powstałe w latach 2020–2023.

projekt Fundacji Ogród i Warsztat

Zadanie publiczne pn. Galeria Mimochodem dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i Urzędu Miasta Podkowa Leśna

Kontakt: https://www.facebook.com/ogrodiwarsztatpodkowa
[email protected]