You are currently viewing Koncert zespołu Warsaw Cello Quartet

W czwartek 16 grudnia zapraszamy do Pałacyku Kasyno na kameralny koncert Warsaw Cello Quartet (WCQ). Początek o godz. 19.30. Wstęp wolny po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji miejsc. Kontakt: [email protected]

Warsaw Cello Quartet (WCQ) to zespół czterech młodych wiolonczelistów, którzy spotkali się w Warszawie, studiując na tej samej uczelni – Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Owocem tego spotkania było stworzenie kwartetu, który miał przypomnieć współczesnemu słuchaczowi ten szczególny klimat polskiej piosenki lat 80 i 90. Muzycy dorastali w tej atmosferze i wspominają ją po latach z ogromnym sentymentem.

Autorskie aranżacje cenionych artystów, dedykowane WCQ, w połączeniu z niecodziennym instrumentarium, mogą dać ciekawą perspektywę odkrycia znanych melodii na nowo. W brzmieniu zespołu nie brakuje świeżej energii, wirtuozerii jak i przyjemnego, ciepłego brzmienia wiolonczeli.

Kwartet tworzą:
Jakub Pożyczka, Dominik Frankiewicz, Filip Sporniak i Wojtek Bafeltowski. Koncert realizowany w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Liczba publiczności ograniczona zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii obłożenie większości obiektów jest znacznie ograniczone. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID – 19. W związku z powyższym prosimy o okazywanie przed wejściem na wydarzenie certyfikatu covid, co umożliwi uczestnictwo nawet w przypadku zapełnienia dozwolonego obłożenia obiektu. Podane informacje nie będą utrwalane i użyte jedynie do ochrony zdrowia publicznego.

Administratorem danych jest Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej. Dane przetwarzane są w celu realizacji ograniczeń i restrykcji obowiązujących w związku ze stanem epidemii. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie będzie możliwe skorzystanie z usługi poza wyznaczony przepisami limit dotyczący ilości gości.