You are currently viewing NAPEŁNIJ SIĘ MUZYKĄ – twórcze spotkanie artystycznych dusz

W piątek 8 października zapraszamy na premierę nowego wydarzenia pod hasłem “Napełnij się muzyką – twórcze spotkanie artystycznych dusz”, czyli niecodzienny koncert, który pozwoli Wam uwolnić artystyczną ekspresję w sposób jaki tylko sobie wymarzycie. Początek o godz. 18.00 w Pałacyku Kasyno. Bilety w cenie 25 zł dostępne w przedsprzedaży oraz w dniu koncertu. Organizatorzy: cudoTWÓRCZYNIE i CKiIO.

Podczas trwania godzinnego recitalu fortepianowego będziecie mogli pisać, malować, tańczyć, kontemplować… słowem: robić wszystko to, czego Wasza artystyczna dusza zapragnie. Będą czekały na Was kartki, ołówki, pastele, notatniki i długopisy, ale oczywiście możecie pojawić się z własnymi narzędziami pracy. Nie będą natomiast czekały na Was krzesła, a przynajmniej nie w takiej funkcji jaką pełnią one na tradycyjnym koncercie muzyki klasycznej. Jak najbardziej możecie przynieść też własne koce, poduszki, albo maty.

Wydarzenie jest inicjatywą cudoTWÓRCZYŃ, których działania są nakierowane na rozbudzanie artystycznego potencjału człowieka. (link do strony cudoTWÓRCZYŃ: TU

Przy fortepianie: Piotr Loranc

Bilety: 25 zł
(dostępne w przedsprzedaży: nr rachunku 59 1240 6348 1111 0011 0207 3981
Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, w tytule przelewu: NAPEŁNIJ SIĘ MUZYKĄ oraz imię i nazwisko uczestnika,

oraz bezpośrednio przed wydarzeniem)

Wiek uczestników: wydarzenie jest skierowane do osób dorosłych i młodzieży

Obowiązujący strój: taki, w którym czujesz się najlepszą wersją siebie. Ze względów organizacyjnych, prosimy o przybycie na miejsce z 10-cio minutowym wyprzedzeniem.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: [email protected]