You are currently viewing 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Podkowie Leśnej
  • Post category:Aktualności

I stało się! Kolejny raz z dumą informujemy – finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Podkowie dobiegł końca z ogromnym sukcesem. W sumie podczas kwest i aukcji wolontariusze podkowiańskich szkół, dzięki hojności Podkowian, zebrali: 39 983,30 zł i 63 euro.

 

W tym roku po raz pierwszy prowadziliśmy licytacje online, które zakończyły się sukcesem. Przekazane przez darczyńców przedmioty zostały wylicytowane na łączną kwotę 4 340 zł.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli się do tego fantastycznego wyniku: mieszkańcom, darczyńcom, instytucjom (Restauracji Alebosco, Zarządowi Warszawska Kolej Dojazdowa
w Grodzisku Mazowieckim, Burmistrzowi Miasta Podkowa Leśna Arturowi Tusińskiemu, Urzędowi Miasta Podkowa Leśna, strażakom z Ochotniczej  Straży Pożarnej w Milanówku oraz autorce Pani Katarzynie Gacek), ale w szczególności Wolontariuszom, którzy dzielnie wypełnili swoje zadania. Byliście super! Osobne, szczególne podziękowania składamy wszystkim pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry oraz panu Włodzimierzowi Sarnie za wsparcie w licytacji online.

Dziękujemy wszystkim pozytywnie zakręconym na tę zimową akcję ludziom dobrej woli. Do zobaczenia za rok!

W imieniu organizatorów i wolontariuszy:
Paweł Włoczewski – szef sztabu Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60
Mariusz Płoszaj Mazurek/ Olga Zdybel – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich Ckio Podkowa Leśna
Agnieszka Hein -, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej Samorządowa Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej
Dorota Staszewska, Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały Przedszkole Miejskie Podkowa Leśna

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print