You are currently viewing Zapisy na zajęcia Flamenco
  • Post category:Aktualności

Od 15 września zapraszamy na warsztaty tańca Flamenco dla średniozaawansowanych. Opłata: 120 zł/mies. – Karta Mieszkańca, 130 zł/mies. – pozostali za zajęcia 1 raz w tygodniu. Zapisy: [email protected]

Miejsce: ul. Świerkowa 1

Termin: wtorek godz. 19.00-21.00

Opłata: 120 zł / mies. – KARTA MIESZKAŃCA, 130 zł / mies. – pozostali za zajęcia 1 raz w tygodniu

Start: 15 września

Zajęcia prowadzi: Agata Teodorczyk  – tancerka i nauczycielka flamenco. Tancerka, choreograf, pedagog tańca flamenco, a także psycholog i absolwentka Dance Movement Therapy Institute.

Flamenco zajmuje się od 1999 roku, koncertuje, uczy i aktywnie przyczynia się do popularyzacji sztuki flamenco w Polsce. Uczestniczyła m.in. jako solistka w spektaklach „Mi camino flamenco” w warszawskim teatrze „Komedia”, brała udział w bezprecedensowym projekcie “Mszy Flamenco” z premierą na festiwalu w Trzęsaczu, współpracowała przez 4 lata z teatrem “Kamienica” jako tancerka, dzieliła festiwal flamenco „Duende” w Poznaniu z Eva Yerbabueną i Canizaresem, występowała z legendarnym zespołem „Gypsy Kings”, występowała także w Polsce i za granicą z gupą “Por Fiesta” na licznych festiwalach i koncertach oraz międzynarodową grupą “Los Remedios” do śpiewu charyzmatycznego Jose Angela Carmony.

GRUPA TAŃCA FLAMENCO – poziom średni
Przeznaczona dla osób, które znają już podstawy tańca flamenco i nie obce im rytmy na 12. Na tych zajęciach nauczycie się choreografii w stylu SOLEA POR BULERIA. Styl ten pochodzi od “matki wszystkich stylów” flamenco, głębokiej SOLEA, jednak jest dużo bardziej dynamiczny, szybszy i łatwiejszy w interpretacji. Poważny ale pełen energii, ciekawy rytmicznie i muzycznie, potrafiący pomieścić szeroki wachlarz emocji i jeden z ulubionych stylów Prowadzącej.

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print