You are currently viewing KINO NA DECHACH: Nie ma nas w domu

W piątek 7 sierpnia zapraszamy na przedostatni seans w ramach cyklu “Kino na dechach”. Pokażemy ostatni film klasyka brytyjskiego kina, dwukrotnego zdobywcy Złotej PalmyKena Loacha “Nie ma nas w domu”. To poruszająca i chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia. Początek seansu o godz. 20.30. Przed filmem pokażemy krótkometrażówkę “Kazimierówka. Ogród rzeźb Juana Soriano” Tomasza Domańskiego. Wstęp wolny. 

“Nie ma nas w domu” (Sorry We Missed You) – dramat, prod. Wielka Brytania/Francja/Belgia 2019, reż. Ken Loach, obsada: Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone​, czas projekcji: 100 min., Kino plenerowe w Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów.

Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać. 

“Nie ma nas w domu” to najnowszy film dwukrotnie nagrodzonego Złotą Palmą Kena Loacha – reżysera filmów “Ja, Daniel Blake” oraz “Wiatr buszujący w jęczmieniu” – który poruszył publiczność festiwalu w Cannes, gdzie ubiegał się o Złotą Palmę, a przez krytykę został uznany za jeden z najlepszych filmów brytyjskiego mistrza. (z opisu dystrybutora M2 Films)

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print