W Pałacyku działa Lokalne Centrum Kompetencji, czyli darmowe centrum komputerowe dla mieszkańców Podkowy Leśnej.

 

Zapraszamy do centrum komputerowego w Pałacyku. Jest do Państwa dyspozycji w poniedziałek i czwartek w godz. 10.00-14.00. Poniedziałek jest dniem przeznaczonym na indywidualne spotkania i pomoc w opanowaniu podstaw programów komputerowych (założenie poczty, korzystanie z edytorów tekstu, scanowanie, zgrywanie zdjęć z aparatu i inne). W centrum mogą Państwo bezpłatnie korzystać ze sprzętu i dostępu do Internetu, a poprzez portal Mazowszanie.eu – m.in. profesjonalnie napisać i wydrukować swoje CV, szukać ofert pracy, brać udział w szkoleniach on-line i webinariach, portal powstał także z myślą przedsiębiorcach szukających informacji na temat prowadzenia działalności gospodarczej, źródeł dofinansowania i innych.
Osoby zainteresowane zapraszamy w godzinach działania do Pałacyku, ul. Lilpopa 18 (pracownia komputerowa na I piętrze). LCK prowadzi Sylwia Krzemianowska, kontakt telefoniczny: 22 729 13 84 wew. 27

LCK powstało w ramach projektu „Mazowszanie” – Mazowiecka Sieć Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu sala na I piętrze  w Pałacyku Kasyno została wyposażona w   szerokopasmowy dostęp do Internetu, 5 stanowisk komputerowych, drukarkę, ekran i rzutnik multimedialny. LCK ma służyć mieszkańcom Podkowy pełniąc funkcję bezpłatnego centrum komputerowego oraz pomóc w rozpowszechnianiu i popularyzacji e-usług. Poprzez portal „M@zowszanie” mieszkańcom Mazowsza udostępniane będą   informacje o ofertach pracy, kursach i szkoleniach. Tym samym LCK ma zapewnić zaplecze dla działalności doradczej i edukacyjnej dla mieszkańców Podkowy Leśnej oraz udzielaniu profesjonalnej pomocy osobom zainteresowanym dostępem do treści i usług Internetu.

Proszę udostępnij to

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print