Dzień Otwarty w CKiIO oraz nowy program zajęć

W niedzielę 8 września zapraszamy na Dzień Otwarty w naszym Centrum, czyli prezentację oferty zajęć w roku 2019/2020. W godz. 12.00 - 14.00, w plenerze przed Pałacykiem Kasyno, będzie można porozmawiać z instruktorami i zapisać się na zajęcia. Poniżej przedstawiamy nowy program zajęć w nadchodzącym sezonie kulturalnym oraz formularze zapisów.

POBIERZ FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA OSOBY DOROSŁEJ

POBIERZ FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ 

 

Baba Duu
Instruktorzy: Aleksandra Tkaczyk i Magdalena Nadulska-Wójt
czwartek godz. 9.00-9.45 (dzieci 5 mies.-12 mies.)
czwartek godz. 10.00-10.45 (dzieci 12 mies.- 1,5 roku)
czwartek godz. 11.00-11.45 (dzieci 1,5 roku- 2,5 roku)
ul. Lilpopa 18
start: 5 września

Muzyczna Kraina (dzieci 2 - 3 lata)
Instruktorzy: Aleksandra Tkaczyk i Magdalena Nadulska-Wójt
czwartek godz. 12.15-13.00
ul. Lilpopa 18
start: 5 września

Śpiewankowo (dzieci 5-9 lat)
Instruktor: Aleksandra Tkaczyk
środa godz. 16.00-17.00
ul. Lilpopa 18
start: po zebraniu grupy

Indywidualne lekcje gry na gitarze, pianinie
i wiolonczeli.
Instruktor: Lidia Rolek
terminy: do ustalenia z instruktorem 
ul. Lilpopa 18         

Tańce integracyjne dla podopiecznych ŚDS
Instruktor: Anna Abramowicz
wtorek godz. 14.00-15.30 (1 x w miesiącu) 
ul. Błońska 46/48

Tańce integracyjne (w ramach oferty UOP)
Instruktor: Barbara Potkańska
poniedziałek godz. 12.00-13.30
ul. Świerkowa 1 
start: 9 września

Białogłosy- warsztaty śpiewu białego
Instruktor: Elżbieta Rojek
niedziela godz. 10.00-15.00 (1 x w miesiącu) 
ul. Lilpopa 18
 
Chór "Pośrodku Żywota"
Chórmistrz: Jadwiga Małecka 
środa godz. 19.00-21.00
ul. Lilpopa 18
start: 5 września

grupa teatralna ALTANKA (8-15 lat)
Instruktor: Joanna Cichoń-Dąbrowska
piątek godz. 17.00-18.30
ul. Świerkowa 1
start: po zebraniu grupy

Teatr Otwarty
Instruktor: Joanna Cichoń-Dąbrowska
piątek godz. 18.30-20.30
ul. Świerkowa 1

Grupa teatralna "Kiosk Ruchu"
Instruktor: Aleksandra Zdunek
czwartek godz. 18.00 -20.00  
ul. Świerkowa 1
start: 3 października

Taniec towarzyski (dorośli, młodzież) 
Instruktor: Tomasz Jasiński
czwartek godz. 19.00-21.00, 
sobota 9.00-11.00, 11-13.00, 13.00-15.00
ul. Świerkowa 1
start: 5 września

Flamenco
Instruktor:  Olga Sokołowska
wtorek godz. 19.00-21.00 (grupa średniozaawansowana)
ul. Świerkowa 1
start: 1 października

Plastyka dla dzieci 
Instruktor: Katarzyna Sudra
wtorek godz. 17.00-18.30 (5 – 7 lat)
Instruktor: Grzegorz Ojrzyński
poniedziałek godz. 18.00 - 19.30 (8 - 12 lat),
ul. Świerkowa 1 
start: po zebraniu grupy

Nowe Formy Sztuki – projektowanie graficzne (8 – 13 lat)
Instruktor: Maja Piotrowska-Krawczyk
poniedziałek godz. 16.30-19.00
ul. Lilpopa 18
start: po zebraniu się grupy

Plastyka dla dorosłych (w ramach oferty UOP)
Instruktor: Małgorzata Lekszycka
czwartek, godz. 15.30-17.00
ul. Świerkowa 1
start: 10 października

Fotografia cyfrowa dla młodzieży i dorosłych
Instruktor: Mariusz Antosik
środa godz. 18.30-21.00
ul. Świerkowa 1
start: po zebraniu się grupy

Pracownia Wiedzy Zbędnej (8- 14 lat)
Instruktor: Tomasz Acher
wtorek godz. 16.30-18.30 
czwartek, godz. 10.00-12.30
ul. Świerkowa 1
start: po zebraniu się grupy

Joga dla dorosłych
Instruktor: Anna Kalicy
poniedziałek godz. 18.30-20.00
środa godz. 18.30-20.00
czwartek godz. 9.00-10.30
ul. Świerkowa 1
start: 9 września

Tai-Chi dla dorosłych
Instruktor: Kinga Klaś Pupar, Zbigniew Pupar
poniedziałek godz. 20.00-21.30, 
środa godz. 20.00-21.30
ul. Świerkowa 1
start 2 października

Gimnastyka 60+ (w ramach oferty UOP)
Instruktor: Justyna Liberadzka
wtorek godz. 11.00-12.00
ul. Świerkowa 1
start: 8 października

Gimnastyka 
Instruktor: Justyna Liberadzka
wtorek godz. 10.00-11.00
piątek godz. 8.30-9.30 
ul. Świerkowa 1
start: 3 września

Klub Brydżowy (w ramach oferty UOP)
Opieka wolontaryjna: Jacek Dąbrowski
wtorek godz. 16.00-21.00 
ul. Lilpopa 18

Klub Nordic Walking
Opieka wolontaryjna: Andrzej Piekun
piątek godz. 10.30-12.00
ul. Świerkowa 1

Cennik zajęć artystycznych, edukacyjnych i sportowych od 1.02.2019

Zajęcia

Instruktor

dzień

godzina

opłata

Plastyka (dzieci)

 

 

wtorek

15.00- 16.30

16.40-17.40

17.45-19.15

40 zł/mies.

40 zł/mies.

40 zł/mies.

Nowe Formy Sztuki – projektowanie graficzne

Maja Piotrowska-Krawczyk

poniedziałek

16.30 – 19.00

60 zł/mies.

Warsztaty Flamenco

Agata Teodorczyk

wtorek

wtorek

17.30-19.00

19.00-21.00

120 zł/ mies.

120 zł/mies.

Pracownia Wiedzy Zbędnej

Tomasz Acher

wtorek

czwartek

16.30-18.30

11.00-13.30

50 zł/mies.

60 zł/mies.

Fotografia

Mariusz Antosik

środa

18.30-21.00

100 zł/mies.

uczniowie i studenci

150 zł/mies. pozostali/ 4 zajęcia/

40 zł pojedyncze zajęcia

Zajęcia muzyczne dla najmłodszych

Baba duu!

Aleksandra Tkaczyk

Magdalena Nadulska-Wójt

czwartek

9.00-9.45

10.00-10.45

11.00-11.45

 

60 zł/mies.

60 zł/mies.

60 zł/mies.

Zajęcia muzyczne dla najmłodszych Muzyczna Kraina

Aleksandra Tkaczyk

Magdalena Nadulska-Wójt

czwartek

12.15-13.00

60 zł/mies.

Zajęcia muzyczne

Śpiewankowo

 

Aleksandra Tkaczyk

środa

16.00-17.00

60 zł/mies.

Nauka gry na gitarze, pianinie, wiolonczeli

Lidia Rolek

zajęcia indywidualne

 

40 zł/1 godz.

Grupa Teatralna

Kiosk Ruchu

Aleksandra Zdunek

poniedziałek

18.15-20.15

 60 zł/mies.

Białogłosy- warsztaty śpiewu białego

Elżbieta Rojek

niedziela/ jedna w mies.

10.00-15.00

30 zł/ zajęcia

Grupa teatralna

ALTANKA

Joanna Cichoń-Dąbrowska

piątek 

17.00-18.30

40 zł/mies.

Uniwersytet Otwarty „Pokolenia”

wykłady

tańce integracyjne

gimnastyka 60+

Klub Brydżowy

Klub Podróżnika

Klub Nordic Walking

środa

poniedziałek

wtorek

wtorek

1 czwartek w miesiącu

piątek

11.00-12.30

12.00-13.30

11.00-12.00

16.00-20.00

 

 

10.30-12.00

Wpisowe: 20 zł

czesne: 80 zł/semestr

8 zł/ wstęp na pojedynczy wykład

Pozostałe zajęcia płatne bezpośrednio u instruktorów.

taniec towarzyski: 130 zł mies./ 1x w tygodniu; dla młodzieży uczącej się: 100 zł mies./1 x w tygodniu

joga: 100 zł mies./1x w tygodniu

tai chi: 130 zł mies. / 1 x w tygodniu/ lub 150 zł mies. /2x w tygodniu, 

gimnastyka: 80 zł mies. / 1x w tygodniu

 

 

Zniżki:

Jeżeli dziecko uczestniczy w 2 i większej ilości zajęć: 10 zł zniżki miesięcznie na drugie i każde kolejne zajęcia (np. dziecko uczestniczy w zajęciach: Plastyka, Nowe Formy Sztuki i grupie teatralnej ALTANKA - opłata wynosi: 40+ 50+20 = 110 zł

Jeżeli w zajęciach danego typu uczestniczy rodzeństwo: 10 zł zniżki na za każde kolejne dziecko (np. czworo rodzeństwa uczestniczy w zajęciach NOWE FORMY SZTUKI - opłata: 60 + 50 + 40 + 30 = 180 zł).

 

Raty miesięczne należy wpłacać najpóźniej do 10 dnia danego miesiąca.

W przypadku późniejszego uiszczenia należy okazać dowód wpłaty lub poświadczenie wpłaty na zajęciach.► Uczestnik, który nie wniósł należnej opłaty, nie może brać udziału w zajęciach. ► Brak wpłaty za dany miesiąc traktowany jest jako rezygnacja z zajęć.

► przelewem

 

konto Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

nr: 47 1240 6348 1111 0010 2184 7049, podając: imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć (np. Jan Kowalski, plastyka);

► gotówką

w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

 

ul. Lilpopa 18, w godz. 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku.

Zobacz także
p w ś c p s n
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Godziny pracy biura:

Pon. - Pt.  10.00 – 18.00
Sob. - Nd.  w czasie imprez

ul. Lilpopa 18, 05-807 Podkowa Leśna
Tel.: 22 729 13 84,
fax 22 729 13 84 wew. 33
e-mail: [email protected]

oraz

ul. Świerkowa 1, 05-807 Podkowa Leśna
Tel.: 22 758 94 41

Nr konta: 47124063481111001021847049